ANASAYFA VİDEOLAR ANKETLER RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

VİDEO ARA


Contributor

Google Translate

BU KANALI DESTEKLE

ISBN: 978-605-88104-0-2 - Videolar - Mehmet Sökmen Tv - Doğa ve Gezi Video Çekimlerim
Tur firmalarına konuklarına sunulmak üzere tanıtım ve tur gezi videoları. Özel günler (Nişan, Düğün, Sünnet, Doğum Günü Partileri)
Açık Hava Toplantı, kutlamalar, Etkinlikler: Sanatsal, Çevre, Doğa ve benzeri her tür prodüksiyonları FULL HD olarak yapmaktayım.
İstem halinde, her tür sosyal ve yöreye ait 4k ve full hd çekimler yapmaktayım... İletişim  0532 5258493 Tıklayın E - Posta
 
4K - HD (1920X1080) KAMERA İLE NİŞAN, DÜĞÜN VE SÜNNET ÇEKİMLERİ
Düğün, nişan, sünnet törenleriniz ile mutlu günlerinizin ve anılarınızın 4K - HD (High Definition) 1920x1080 Yüksek Çözünürlük kamera ile çekimlerini yapmaktayım. Artık eski tip bulanık ve anlaşılmayan görüntüler ile hayatınızda bir defa olacak anılarınızı bozmayın. Anılarınız HD görüntülerle net ve berrak olsun, en ince ayrıntılar, saçlar bile tel tel sayılsın. Örnek HD Filmleri izleyiniz. Düğün HD Filmi  Buradan elde edilecek gelirler doğa çekimleri ve ilgili malzeme ve BELGESEL TİP PROFESYONEL ÇEKİM KAMERASI alımı finansmanında kullanılacaktır. E - Posta

Somakseğri Kanyonu 6. Etap Geçişimiz 2014 - Kemer/Antalya

Açıklama : ISBN 978-605-88104-0-2
Somakseğri Kanyonu 6. Etap Geçişimiz 2014 - Kemer/Antalya
------------------------------------
Doğa Keşif Gezginleri
------------------------------------
Şimdiye dek keşfedilmemiş, haritada tanımlı olmayan noktasal ve gizli kalmış saklı doğa güzelliklerini keşfediyor ve sizlere sunuyoruz.
---------------------------------------------------------------
Somakseğri Kanyonu 6. Etap Geçişimiz 2014 - Kemer/Antalya
Somakseğri Kanyon Geçişimiz, katılımcılarımız ile yaklaşık 6 saat sürdü. kanyon tabanında geçiş yaparken muhteşem doğa yapılanması bizlere çok keyifli saatler yaşattı. Kanyonda orman içinde gizlenmiş ilginç yapıları ile bir çok endemik türlere ev sahipliği yapan, suyu yaz-kış devamlı kuvvetli akan olağanüstü güzellikteki Gürül Gürül Şelalesinde öğle konaklaması yaptık, muhteşem yüzme ve dinlenme keyfi yaşadık. Şelale sularının aktığı kanyon tabanında ve çevresinde çok güzel bir canlılık hakim olup rengarenk dağ çiçekleri mevsime göre sırasını geçirir, suyun son çıktığı yer kayalıkların tabanında muhteşem güzelliklere sahip ilginç yapıdır. Doğa burada geniş yırtıklar yaratmış, heyelanlar farklı bir güzellik yaratmıştır. Katılımcılarımız kanyon tabanındaki şelale ve doğal havuzlarda su masajı yaparak yüzme ve eğlence keyfi ile akşam ettiler. Öğlen zamanında Tüskülü Hüseyni Çayı eşliğinde yemeklerimizi yedikten sonra çay keyfi yapmayı ihmal etmedik.
Bu sahalarda nadide ve eşine ender rastlanan endemik ekosistemler, faunal ve floral bütünlükler göze çarpar. Ayrıca Bu sahalardaki keşiflerimizin planını yaparak tamamını zaman dilimleri içinde çekimlerini yapacağız. Şelale suları son derece berrak ve yumuşak içilebilir durumdadır.
------------------------------------------------------------------
Bizimle beraber yürümek ve saklı doğayı detaylı görmek isterseniz, bizi arayabilirsiniz. Özel aracımızla üç kişilik gurup veya aile gurubunu sıradan sıkıcı turlardan farklı olarak yüksek adrenalin keyfi ve doğada yemek eğlencesi ile çok farklı gün yaşayacaksınız.
-----------------------------------
Çekim Tarihi: 30.07.2014
Prodüksiyon Yapım Tarihi: 30.07.2014
Video Prodüksiyon Yapım Ve Yönetmeni: Mehmet Sökmen
Çekim, Yapım ve Yayın Mehmet SÖKMEN - 0532 5258493
www.mehmetsokmeninyeri.com
Anahtar Kelimeler : Somakseğri Kanyonu 6. Etap Geçişimiz 2014 - Kemer/Antalya  
Kategori : Akdeniz Bölgesi
İzlenme : 774
Tarih : 01 Ağustos 2014
Ekleyen : Mehmet SÖKMEN
Link Ver :
Sitene Ekle :

 
 
 
 

Mehmet SÖKMEN - 05325258493 Bu web sitesindeki tüm videoların linklerini adımızı göstererek kullanabilirsiniz ISBN: 978-605-88104-0-2
RSS Kaynağı |