http://www.mehmetsokmen.tv/videolar/ HD Kayıt Format Seçenekleri - Mehmet SÖKMEN Tv - Video Prodüksiyon - Antalya
ANASAYFA VİDEOLAR ANKETLER RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

BU KANALI DESTEKLE

HD Kayıt Format Seçenekleri

HD Kayıt Format Seçenekleri

Tarih 30 Mayıs 2013, 18:15 Editör Mehmet SÖKMEN

HD Kayıt Format Seçenekleri


HD Kayıt Format Seçenekleri
HDW-650P, kare hızı ve tarama modu için çeşitli görüntü formatı seçenekleri sunuyor: 59.94i, 50i ve 1920x1080 çözünürlükte 25P.
Üç Adet 2/3 İnçlik HD Power HAD FX CCD
HDW-650P’deki üç adet 2/3 inçlik 2.2 Megapiksel HD CCD’ler, Sony’nin üstün HDC-1500 HD kamerasındakilerle aynı. Sony’nin Power HAD FX algılayıcı teknolojisine ve en son çip üzeri lens yapısına dayanan HDW-650P, yüksek hassasiyet sunuyor.
Sinyal/Gürültü Oranı
HDW-650P’nin gürültü bastırma (Noise Suppression) modu Sony’nin gelişmiş dijital işleme teknolojisiyle görüntü sinyallerinin yüksek frekanslı gürültü bileşenlerini azaltarak 59dB sinyal/gürültü oranı sağlıyor.
14 Bitlik A-D Çevrim
HDW-650P, yüksek performanslı CCD’lerin yakaladığı görüntülerin en yüksek hassasiyet ve doğrulukla işlenmesini sağlayan yüksek performanslı bir 14 bitlik A-D çeviriciye sahip. Bu yüksek çözünülürlüklü A-D çevrim, resmin orta ve karanlık tonlu alanlarındaki geçişin aynen yeniden üretilmesini sağlıyor. 14 bitlik A-D çevirici sayesinde çok aydınlık alanlardaki ön diz sinyal sıkıştırma gideriliyor ve kamera % 600 dinamik aralıkta yüksek parlaklığa sahip bir nesne, net şekilde yeniden üretebiliyor.
3.5 İnçlik LCD
Kameranın yan panelindeki geniş, izlenmesi kolay, renkli LCD ekran, kullanıcıların kaydedilen çekimleri hemen gözden geçirmesine, kameranın kurulum ayarı menülerine erişmesine, ve dört kanallı ses göstergesi, bant ve pilde kalan süre gibi durum göstergelerini okumalarına imkan veriyor.
Dijital Kablosuz Mikrofon Alıcısı
HDW-650P bir dizi kablolu ve kablosuz mikrofonla uyumlu. Özel yuvasına takılan DWR-S01D dijital kablosuz mikrofon alıcısı, dış girişime yüksek seviyede bağışıklık sağlayan güvenli ve kararlı iletimle iki kanallı ses sağlıyor. Dijital kablosuz mikrofon sisteminin durumu hem kameranın vizöründe hem de LCD ekranda izlenebiliyor. WRR-855S kablosuz mikrofon alıcısı da bu yuvaya takılarak kullanılabiliyor.
Dengeli ve Küçük Gövde
Kameranın ergonomik tasarımının getirdiği en iyi ağırlık dengesi, kullanıcılara elde rahat kullanım sağlıyor. Ağırlık merkezi omuz desteğinin yaklaşık merkezinde olduğu için, uzun süre omuzda kullanım kameramanı daha az yoruyor. HDW-650P’nin ağırlığı sadece 4.2 kg.
Alt Seviyeye Çevrim
Kameranın dahili aşağı çevrim sistemiyle dönüştürülen görüntüler, SD SDI yoluyla çıkışa verilebiliyor.
Görüntü Önbellek Kaydı
HDW-650P, çeşitli bant kayıt uygulamaları için özellikle kullanışlı olan bir görüntü önbellek kayıt işlevi sunuyor. Bekleme modunda kaydı başlatma (Rec.start) butonuna basılmadan önceki sekiz saniyelik görüntü ve ses, kameranın belleğinde tamponlanıyor. Böylece önemli ve ani olayların çekimi kaçırılmıyor.
Yavaş Obtüratör
Kameranın obtüratör hızı 16 kareli süreye kadar (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 16 kareli süreler) seçilebiliyor. Uzun kare süresi boyunca CCD’lerde biriken elektrik şarjları hassasiyeti arttırıyor. Böylece çok karanlık ortamlarda çekim yapılabiliyor. Bu işlev, daha yaratıcı çekimler için kare hızından daha uzun obtüratör hızlarının kullanımına da imkan veriyor.

Bu haber 1810 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Video Prodüksiyon

Özel İsteme Göre Video Kurgu Ve Yapım. Elinizdeki Ham Videolarınızı Filme Dönüştürüyoruz

Özel İsteme Göre Video Kurgu Ve Yapım. Elinizdeki Ham Videolarınızı Filme Dönüştürüyoruz Özel İsteme Göre Video Kurgu Ve Yapım. Elinizdeki Ham Videolarınızı Filme Dönüştürüyoruz

Dijital Video Kurgu Seti Ve Dijital Kurgu Tekniği

Dijital Video Kurgu Seti Ve Dijital Kurgu Tekniği Dijital Video Kurgu Seti Ve Dijital Kurgu Tekniği

Contributor

HAVA DURUMU


Google Translate

Mehmet SÖKMEN - 05325258493 Bu web sitesindeki tüm videoların linklerini adımızı göstererek kullanabilirsiniz ISBN: 978-605-88104-0-2
RSS Kaynağı |